Panasonic TH-37PV60EH 37" HD Plazma TV ! - Jelenlegi ára: 29 990 Ft
Panasonic TH-37PV60EH 37"-os, 94 cm-es Plazma TV,  képeken látható szép állapotban, szürke színben, hibátlan működéssel, 15 nap garanciával, távirányítóval eladó! Fix áras termék azonnal elvihető 29. 990 ft. -ért!
Képernyő:
HD Ready plazma televízió
Méret: 37” (94 cm) képátló
Képarány: 16: 9
Felbontás: 1024 x 768 pixeles
Konrtaszt arány: 10000: 1
G8 Progresszív HD plazmapanel
V-Real 29 milliárd szín
3D fésűszűrő
Progresszív pásztázás
Tuner:
PLL szintézeres, automatikus hangolású tuner
Teletext 2000 oldalas memóriával FASTEXT/LIST/TOP
Hangrendszer:
NICAM/ A2 sztereó
Teljesítmény: 2 x 10W