TRU COMPONENTS 1592796 TC-CV265203 Kábelkötöző 265 mm Natúr 100 db - Jelenlegi ára: 1 520 Ft
TRU COMPONENTS 1592796 TC-CV265203 Kábelkötöző 265 mm Natúr 100 db
Termék azonosító: 421502
Szabványos kábelkötöző, belső fogazású
Natúr
Kábelkötöző hossza 265 mm
Kábelkötöző
Fogazat: Belső
Műszaki adatok:
Anyag: Poliamid 6. 6 ? Fogazat: Belső ? Gyártói szám: 1592796 ? Halogénmentes: Igen ? Hőmérséklet (max. ): +85 °C ? Hőmérséklet (min. ): -40 °C ? Kábelkötöző hossz: 265 mm ? Kábelkötöző szélesség: 3. 60 mm ? Köteg ? (max. ): 73 mm ? Min. tartóerő: 175 N ? Szín: Natúr ? Tartalom: 100 db ? Típus (kategória): Kábelkötöző