ACDC12096C 12V/8A/96W desktop tápegység szivargyújtó aljzattal, új, garanciális
Ezt a tápegységet elsősorban vitorlásokon, lakókocsikban használják. 90 W teljesítményfelvételig minden olyan készüléket kiszolgál, ami szivargyújtóról üzemelhet.
Műszaki adatok:
Bemenő feszültség: 100-240 VAC
Bemenő frekvencia: 47-63 Hz
Kimenő feszültség: 12 VDC/8 A
Kimenő teljesítmény: 96 W
Átütési szilárdság: Bemenet/Kimenet 3000 VDC
Hatásfok: > 80%
Feléledési idő: 10 ms
Működési hőmérséklet: 0-40 ° C
Tárolási hőmérséklet: -20-+85° C
Hullámosság és zaj: 2% p-p max
Védelmek: túlfeszültség, túláram, túlterhelés, rövidzár
Biztonsági szabványok: FCC/CE/TÜV/GS
Kimeneti csatlakozó: szivargyújtó aljzat
Méretek: 138 x 58 x 32 mm