FORGÓTÜKRÖS LÁMPA 885 BM 230VAC/DC VÖRÖS
Termék azonosító: 34784
Forgótükrös lámpa, BM 885
Jellemzők:
Ház: PC/ABS fényterelő ? Rögzítés: talpánál fogva, tartókonzolos szerelés ? Csatlakozás: csavaros szorítókkal, vezeték védelemmel max. 2, 5 mm? ? Érintésvédelem VDE szerint ? Kábelbevezetés: kábel-? 5 - 7 mm ? Beépítési pozíció: tetszés szerint.
Műszaki adatok:
ATT. KAT. SIGNAL_PROCESSING_TYPE: Körkörös lámpa ? Fényszín: Piros ? Gyártói szám: 885. 100. 78 ? Méret, magasság: 150 mm ? További műszaki adatok: Fordulatszám: 180 ford/perc ? Élettartam: 5000 óra ? Védelmi típus: IP65 ? Áramfelvét (max. ): 0. 2 A ? Átmérő: 100 mm ? Üzemi feszültség: 230 V/AC