Dell DA45NM131 45W 19.5V 2.31A Notebook Ac Adapterek - Jelenlegi ára: 3 900 Ft
Kettő Dell DA45NM131 45W 19. 5V 2. 31A Notebook Ac Adapter a képeken látható állapotban eladó!