K15S240050U hálózati töltő adapter 100-240V / 50-60Hz / 0.5A 24V / 0.5A - Jelenlegi ára: 500 Ft
K15S240050U hálózati töltő adapter 100-240V / 50-60Hz / 0. 5A 24V / 0. 5A
A típusú hálózati csatlakozóval.
100-240V / 50-60Hz / 0. 5A
24V / 0. 5A